Mersin Umut Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz

Yüksek zemin kattan 25. kata kadar ulaşan asansörlü taşımacılık, şehir içi ve şehirler arası sigortalı nakliye, parça eşya taşımacılığı, eşyalarınız için güvenli depolama alanları, en iyi paketleme ve ambalaj malzemesi ile bir nakliye firmasında olması gereken tüm hizmetleri sizler için sağlıyoruz. Mersin’in en köklü firması olarak en iyi taşımacılığı bizden alabilirsiniz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Mersin ve çevresinde kendi araç ve personelimizle 25 kata kadar asansörlü taşıma araçlarımızla eşyalarınızı hızlı ve güvenli olarak taşıyoruz.

PAKETLEME ve AMBALAJ

Eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle, uzman taşıma ekibimizle yapısına uygun olarak paketliyoruz ve aldığımız gibi tekrar teslim ediyoruz.

ŞEHİRLERARASI TAŞIMA

Merkezi Mersin'de olan Umut Nakliyat, tüm Türkiye'ye geniş araç filosu ile hızlı ve güvenli evden eve nakliye hizmetini götürmektedir.

EŞYA DEPOLAMA

Taşıdığımız veya farklı depolama ihtiyaçlarınız için eşyalarınızı korunaklı geniş depolama alanlarımızda dilediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.

ASKILI EŞYA NAKLİYESİ

Ev veya mağaza taşımalarında kullandığımız askılı kasalarımız ile ütülü kıyafetleriniz kırışmadan ve temiz bir şekilde taşınmaktadır.

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Eşyalarınız komple veya birkaç parça şeklinde de şehir içi veya şehirler arası taşıyabiliriz. Kargoya göre daha yugun ve garantili parça eşya taşıyoruz.

ASANSÖR KİRALAMA

yüksek katlara eşya taşıma işleriniz için yük asansörlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Asansörlerimizle 25 kata kadar eşya taşıyabilirsiniz.

OFİS TAŞIMA

Ofis ve mobilya taşımacılığı için özel araç ve ekiplerimizle deneyimli bir taşıma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.