Mersin Umut Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Şehir İçi ve Şehirlerarası Taşıma İşleriniz İçin

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.

Mersin Umut Evden Eve Nakliyat, yılların deneyimi ile Mersin’de ilk 18. kata ulaşan asansörlü taşımacılık sistemini getiren firmamız en iyi araçları ve uzman personeli ile sizlere evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, parça eşya nakliyesi, depolama ve diğer tüm nakliye ihtiyaçlarınız için kaliteli ve profesyonel hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir.

Hem profesyonel hem de kaliteli taşımacılık hizmetini aynı zamanda rakiplerine oranla uygun fiyatlara sunan Mersin Umut Evden Eve Nakliyat ekibi olarak 7/24 sizlere hizmet vermeye hazırız.

Şehirler Arası ve Şehir içi taşımacılık hizmetimiz, işlemlerimiz anlaşma anından iş bitimine kadar olan süreçte dikkat ile takip ediyor ve bir şehirden bir başka şehire bir evden bir başka eve nakliye konusunda tüm hizmetlerinizi karşılıyor ve beklentilerinizi tümüyle yerine getiriyoruz.

Taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanır.Her türlü ev taşıması, modern ambalaj sistemiyle, çelik kapalı kasa araçlarımız ve mesafe tanımayan uzman kadromuzla bizim işimizdir. Çünkü işimizi gerektigi gibi ve size verdiğimiz sözler dogrultusunda hakettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.