Asansörlü Taşımacılık

Asansörle taşıma fotoğraflarımız.

Mersin’de ilklere imza atan köklü bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Mersin’e ilk nakliye şirketini kuran firma olarak, yıllar önce asansörlü taşımacılık hizmetini getiren ve aynı zamanda 18. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık sistemini de piyasaya süren tek firmayız.

Mersin Evden eve nakliyat sektörünün teknolojiyle ilgili olan kısımlarını zamanında takip ederek ve müşterilerimizle buluşturarak kaliteli ve sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinen firmamız için nakliye söz konusun olduğu anda imkansızı bile başarmışızdır. Asansörlü taşıma alanında en iyi hizmeti profesyonel ekibi ile sizlere sunan şirketimiz hemen hemen her koşulda her kata yük asansörü kurarak asansörlü nakliye işinizi gerçekleştirmektedir.

Aşağıda, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız için asansörlü nakliye sırasında çekilen fotoğraflarımızı paylaştık.

Mersin asansörlü taşımacılık alanında tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (1 Yorum)

  • Erdal ÇÖMEZ

    - 09 Mayıs 2018 22:57

    Ciddi anlamda dürüst ve işinin hakkını veren insanlar. Daha ucuz olsun diye ne paranızı ne de eşyalarınızı rezil etmeyin. Verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.