Hakkımızda

Asansörlü taşıma, paketleme ve ambalaj, Uzman kadro…
Şehir içi ve şehirler arası ev, ofis, parça eşya ve benzeri tüm eşyaların nakliyesini yapmaktayız. Her zaman için teknolojik gelişmelere Mersin’de ilk olarak öncülük eden firma olmanın ayrıcalığını her zaman yaşıyoruz.
Eşyalarınıza özel paketleme ve ambalaj sistemleri, 25. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık sistemi, Mersin evden eve nakliyat işlerinizde ve şehirler arası talep ettiğiniz tüm taşımacılık işlerinde %100 garantili nakliye hizmetimizle rakiplerimizden farklı bir firma olmayı her zaman başardık.

Mersin’de ilk 18. kata kadar asansörlü nakliye hizmeti veren firma olarak  her müşterimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm çabamızla çalışmaktayız. Değişen teknoloji ve yapı koşullarını göz önüne alarak diğer asansörlü nakliye firmalarından farklı olarak daha yüksek katlara kadar uzanan asansör kullanmayı tercih ettik. Paketleme sistemimiz ve işinin uzmanı olan ekip arkadaşlarımızla nakliye işinizi artık çok daha kolay ve kısa zamanda yapmaktayız.

Mersin’in köklü firması olarak, uzun yıllardır nakliye hizmeti vermekteyiz. Şehirler Arası ve Şehir içi taşımacılıkta Umut Nakliyat Evden Eve Taşımacılık kalitesiyle eşyalarınız güvende.

Şehirler Arası ve Şehir içi taşımacılık hizmetimiz, işlemlerimiz anlaşma anından iş bitimine kadar olan süreçte dikkat ile takip ediyor ve bir şehirden bir başka şehire bir evden bir başka eve nakliye konusunda tüm hizmetlerinizi karşılıyor ve beklentilerinizi tümüyle yerine getiriyoruz.

Taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanır.

Her türlü ev taşıması, modern ambalaj sistemiyle, çelik kapalı kasa araçlarımız ve mesafe tanımayan uzman kadromuzla bizim işimizdir.

Çünkü işimizi gerektigi gibi ve size verdiğimiz sözler dogrultusunda hakettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Saygılarımızla…

Mersin Umut Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Ekibi.